ORIENTAL LOUNGE

Po - Pá 10:00 -17:30

www.oriental-lounge.cz

777 778 872

Cestovatelský klub

Oriental Lounge představuje čajovnu a cestovatelský klub, kde vám vedle tradiční přípravy čajů celého světa nabídneme pohled do moderní čajové gastronomie zahrnující čajové drinky a párování čaje s jídlem. Je také místem, kde vám zprostředkujeme naše zážitky z cestování doplněné ochutnávkami, a které můžete využít k pozvání přátel a vyprávění o vašich zážitcích z cest po celém světě.

Obrázek 1
Obrázek 2

Co nabízíme

Tradiční příprava čaje

Čaj má za sebou bohatou a pestrou historii. Je nápojem nejen vysoké hodnoty, ale také nekonečného spektra chutí, vůní a možností příprav. Ačkoliv není náročné si doma zalít čajové lístky horkou vodou a zakrátko si vychutnávat připravený nálev, vyplatí se poznat čaj a jeho variabilitu v podobě tradiční přípravy zahrnující nejen původní receptury, ale také např. popíjení čaje z originálního čajového náčiní.

Moderní čajová gastronomie

Současný svět s čajem doslova čaruje a vtiskává mu nesčetné množství nových podob. Nejvíce pozornosti se v tomto směru těší čajové nealko/alko drinky, které jsou ve světě alternativou k tvrdému alkoholu a pivu. Čaj tvoří širokou paletu benefitů pro lidský organismus a v kombinaci s dalšími složkami vytváří profesionálně vytvořený, poutavý a zdravý drink tvořící výtečnou součást každého setkání. Dalším prvkem čajové gastronomie je jeho párování s jídlem. Propojování chuťového profilu čaje s potravinami představuje poutavou a nevšední magii vedoucí k originálnímu chuťovému zážitku.

Přednášky cestovatelů a ochutnávky z našich cest

Předpokladem dokonalé prezentace zážitků z cest je velká televize, projektor a příjemné prostředí. V Oriental Lounge toto máte k dispozici a nic vám tak nebrání zprostředkovat vašim přátelům kvalitní cestovatelský zážitek. A jelikož cestování po světě zahrnuje také poznávání chutí a vůní rozličných místních nápojů, co může více umocnit atmosféru vyprávění, než současné popíjení nápoje prezentujícího navštívenou zemi? My vám do misky nalijeme čaje a nabídneme nápoje z mnoha koutů světa, které mohou vaši projekci originálně doplnit.

Připravíme si pro vás také příběhy reflektující naše cesty nejen za čajem, ale také za zbožím z celého světa, které vám náš e-shop, prodejna a prostory čajovny nabízí. A abychom vám země přiblížili co nejvíce, budou součástí přednášek také ochutnávky tradičních nápojů a jídel.